Ovdje ste:: Lifestyle IT Mobiteli Samsung Galaxy S4 će imati funkciju Orb
 
 

Samsung Galaxy S4 će imati funkciju Orb

Ispis
Očekuje se da će Samsung Galaxy S4 biti i oficijelno predstavljen 14. marta ove godine.
Prema nekim ranijim špekulacijama, Galaxy S4 bi trebao imati ekran od 4,99 inča sa rezolucijom od 1080p koji može prikazivati 440 piksela po inču. Telefon bi također trebao posjedovati i novi osmojezgreni Exynos 5 Octa procesor.
Također, prema nekim najavama, vlasnici telefona Galaxy S4 će moći svoje fotografije automatski objavljivati na društvenoj mreži Facebook.
Kompanija Google pruža sličan servis na uređajima koje pokreće operativni sistem Android Jelly Bean, ali neimenovani izvor tvrdi da će Samsungov servis biti superiorniji zbog kamere od 13 megapiksela koja će se nalaziti na telefonu Galaxy S4.
Android Geeks, koji tvrdi da su dobili detaljan izvještaj od inžinjera koji trenutno radi na kreiranju uređaja, kaže da će ova funkcija omogućiti korisnicima da prave fotografije od 360 stepeni.Galaxy S4, naredna generacija uređaja iz Samsungove linije pametnih telefona Galaxy, će prema nekim najavama imati i novi softver za kamere nazvan Samsung Orb.

klix.ba

 
 
 
 

CB Login